Vezmi mě domů - 9.kapitola: Rodina

4. listopadu 2012 v 13:34 | natt |  Vezmi mě domů (Take me home) - příběh
Tumblr_m82hlwlfxk1qgawlzo1_500_large

volnější, pokonější a spíše odpočinkový díl;)


9. Rodina
Od doby, kdy jsem se s Chrisem líbala se zdálo všechno dobré. Dařilo se mi nemyslet na mé zesnulé rodiče, především díky Chrisovy. Chris věděl, že je to pro mě dost těžké se s tím pořád srovnat a atak se mě na ně neptal. Škola teď byla mnohem lepší, protože Chris mi napovídal, věděl skoro všechno. Sice mě to trápill, že vlastně podvádím... ale co na tom záleží? Kdybych se musela učit, mnohem míň času strávím bez Chrise a na to se mi nechtělo ani pomyslet.

Od doby, co jsem mluvila s Danielem, jsem ho viděla jen jednou. Projížděla jsem městem a zahlédla jsem ho, jak tankuje u místní benzíky. Měla jsem nutkání zastavit, ale nakonec jsem jela dál. Chris o něm nechtěl moc mluvit a tak jsem se ho nijak zvlášť neptala. Daniel mi ležel v hlavě a tak nějak jsem nevěděla proč.

Jednoho hezkého dne se Chris rozhodl, žemě představí jeho rodičům a sourozencům. Chris byl po otci, matce a sestře Renatě nejstarší, dále byl jenom jeho jeho bratr Sean a sestra Katniss, která byla v této podobě 56 let. I když byla tak mladá, Chris mi o ní říkal, že je hodně nadaná a skoro vůbec neprahne po krvi, je schopna bez ní dlouho vydržet. A také říkal, že se na mě všichni hodně těší, zejména Katniss nejvíc.

Oblékla jsem si tmavé rifle a k tomu můj oblíbený světlý top. Pročesala jsem si vlasy a nechala jsem si je volně spuštěná na ramenech a lehce se namalovala. Když jsem se podívala do zrcadla, vypadala jsem jako nový člověk, ale moje staré já se mi líbilo o něco víc. Sice jsem byla bez make-upu a podobných patlaček normální, ale cítila jsem se tak líp.
Chris se u mě stavil kolem 6-té večer.
Obdivně vykulil oči. "Strašně moc ti to dnes sluší... teda, ne že by ti to jindy neslušelo," usmál se a vzal mě za ruku. Jeho dům stál kousek od mého, ale měl se stěhovat do nového domu kousek za městem, bude to tak totiž mít blíž k lovení zvěře a nebude tak nápadný. Takže tak skryje sebe i svou rodinu. Otevřel mi dveře a vedl mě do velkého obývacího pokoje. Viděla jsem tu pět krásných tváří, které vypadaly, jakoby právě vylezly z obálek módních časopisů.

"Tohle je můj otec Gotwick, matka Soreen, sestry Katniss a Reneta a můj bráška Sean," Chris mi je všechny postupně představil. Všichni se moc hezky usmívali.
"Moc mě těší," všem jsem se podívala do tváře a potom lehce pokývla hlavou.
"Nás taky, milá Del," začal Gotwick. "Moc jsme se těšili, až se s tebou potkáme," usmíval se tak vstřícně, že to skoro nebylo možné. Rozhodně nevypadal na těch 351 let, stejně tak na to nevypadali ostatní členové rodiny, včetně Chrise.
S ostatními jsem se hned seznámila a prohodila jsem pár slov. Ale nejvíc s Katniss. Byla staršně milá a hodná. Chris měl pravdu, nejpíš se na mě těšila ze všech nejvíc.

Když už bylo půl jedenácté, usoudila jsem, že by bylo vhodné jít domů a nechat je se vyspat. I když se mi vůbec nechtělo opouštět dům, vstala jsem a se všemi se rozloučila. Tohle potkání, ze kterého jsem se obávala, se nakonec změnilo ve velice hezky strávený večer. Chris mě doprovodil k domu a políbil mě. Tak nějak jsem to nečekala, protože od doby našeho prvního polibku mě ještě nepolíbil. Bylo to krásné, jako minule, nebo snad ještě lepší.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caine Caine | Web | 4. listopadu 2012 v 18:17 | Reagovat

Super kapitolka! Těším se na pokračování! ;)

2 SisinQa SisinQa | 4. listopadu 2012 v 18:46 | Reagovat

To je tak krásně napsaný:).
Je to díl od dílu lepší. Škoda že Chris s Danielem nejsou skuteční:D

3 Katherine Katherine | Web | 6. listopadu 2012 v 19:26 | Reagovat

Souhlasím s oběma :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama